Górnik rozbił Raków Częstochowa. Pięć goli w Zabrzu

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Górnik Zabrze rozbił Raków Częstochowa aż 4:1. Dwa gole dla zwycięzców strzelił Igor Angulo.
Mecz lepiej zaczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w 4. minucie. Rzut karny na gola zamienił wtedy Peter Schwarz.
To były jednak tylko miłe złego początki dla Rakowa. Do przerwy było 1:1, bo w 20. minucie wyrównał Angulo.
Druga połowa należała do Górnika. W 60. minucie dobrze pod bramką odnalazł się Piotr Krawczyk, który z pomocą Jarosława Jacha trafił do bramki.
W 71. minucie było 3:1. Manneh mocno uderzył z dystansu, Gliwa odbił piłkę, doskoczył do niej Angulo i przy drugiej dobitce trafił do siatki.
Gospodarze ustalili wynik w 86. minucie. Jimenez dryblując w polu karnym wyszedł na sytuację sam na sam z Gliwą i bez problemu go pokonał.
Marcin Karbowski10 Jul 2020 · 22:39