Gracz Lechii: Mamy obecnie najlepszy zespół w Polsce

asinfo
Uważam, że w tej chwili mamy najlepszy zespół w Polsce i stać nas na grę w europejskich pucharach. Gdyby nie stracone punkty w rundzie jesiennej, to pewnie teraz bilibyśmy się o tytuł mistrza Polski – stwierdził po spotkaniu z Legią Warszawa (2:0) zawodnik Lechii Gdańsk, Mario Maloca.

Bramki w tym starciu dla podopiecznych Piotra Nowaka zdobywali odpowiednio w 20. minucie rywalizacji Sławomir Peszko oraz tuż po zmianie stron były piłkarz Juventusu, Milos Krasić. Biało-Zieloni tracą jeden punkt do zajmującej czwartą pozycję Cracovii, z którą zmierzą się w ostatniej serii gier.

Zagraliśmy świetne spotkanie, jako cała drużyna. Wyciągnęliśmy wnioski z meczu z Ruchem Chorzów, w którym w drugiej połowie spisaliśmy się słabo. W środę z Legią przez cały mecz graliśmy na wysokim poziomie i myślę, że „zabiliśmy” jej poczynania w ofensywie – powiedział Chorwat, cytowany przez "lechia.pl".

Uważam, że w tej chwili mamy najlepszy zespół w Polsce i stać nas na grę w europejskich pucharach. Gdyby nie stracone punkty w rundzie jesiennej, to pewnie teraz bilibyśmy się o tytuł mistrza Polski. Ale nie ma co już tego roztrząsać. W niedzielę jedziemy do Krakowa po europejskie puchary dla Lechii! - dodał.