Grad goli w Bilbao. Athletic zremisował z beniaminkiem

imagestockdesign / shutterstock.com
Athletic Bilbao zremisował u siebie z SD Huesca 2:2 w poniedziałkowym meczu 2. kolejki hiszpańskiej La Liga. Wszystkie gole zostały strzelone w drugiej połowie spotkania.
W pierwszych 45 minutach kibice na San Mames nie zobaczyli ani jednej bramki. Wynik tuż po przerwie otworzył Markel Susaeta. Kiedy w 63. minucie na 2:0 podwyższył Yuri Berchiche, wydawało się, że gospodarze pewnie sięgną po zwycięstwo.
Końcówka spotkania należała jednak do gości. Kontaktowego gole strzelił Jorge Miramon. W 87. Bramkę na wagę remisu zdobył Ezequiel Avila.
Baskijska drużyna zajmuje siódme miejsce ze zdobytymi czterema punktami. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Realem Madryt. Natomiast zespół z Aragonii, z takim samym dorobkiem, plasuje się na szóstej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe FC Barcelona.
Kamil Kaczmarek28 Aug 2018 · 08:30