Grad goli w Chojnicach. Chojniczanka zremisowała z Sandecją

screen z youtube
Chojniczanka zremisowała u siebie z Sandecją Nowy Sącz 3:3 (2:1) w ostatnim piątkowym meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnili po zaledwie dziesięciu minutach gry Wojciech Trochim oraz Hubert Wołąkiewicz, który wykorzystał rzut karny.
Trzy minuty później kontaktowe trafienie uzyskał Mateusz Klichowicz, ale siedemnaście minut po zmianie stron trzeciego gola dla miejscowych strzelił Tomasz Boczek.
Zespół z Małopolski odpowiedział dopiero pięć minut przed końcem bramką Mariusza Gabrycha, a do wyrównania doprowadził już w doliczonym czasie gry Maciej Korzym.
Sandecja w następnej kolejce zagra w Opolu z Odrą, natomiast Chojniczanka zmierzy się w Suwałkach z miejscowymi Wigrami.
Kamil Kaczmarek20 Jul 2018 · 22:17