Kuriozalny samobój nie przeszkodził Austriakom. Pewne zwycięstwo w Macedonii Północnej [WIDEO]

Macedonia Północna przegrała z Austrią 1:4. Gol dla gospodarzy padł w kuriozalnych okolicznościach.
Była 18. minuta. Macedończycy rozgrywali atak pozycyjny, który postanowili przyspieszyć długim podaniem pod pole karne. Zagranie było niecelne - do piłki bez problemu doszedł Martin Hinteregger i bez zastanowienia zgrał ją w kierunku własnego bramkarza. To było fatalne nieporozumienie, bo Heinz Lindner akurat wyszedł na przedpole. Piłka powoli wtoczyła się do opuszczonej przez niego bramki.
Macedończycy nie utrzymali prowadzenia do końca pierwszej połowy. W 39. minucie wyrównał Valentin Lazaro.
Austriacy po przerwie poszli za ciosem i strzelili drugiego gola. W 62. minucie rzut karny wykorzystał Marko Arnautović.
W końcówce meczu reprezentacja Austrii dobiła rywala. Kolejnego gola strzelił Arnautović, a wynik na 4:1 dla swojej drużyny ustalił Konrad Leimer.
Kamil Kaczmarek10 Jun 2019 · 21:44
Źródło: Twitter