Grał Cionek, porażka Palermo z Milanem

MediaPictures.pl/Shutterstock
Piłkarze US Palermo przegrali u siebie z AC Milan 1:2 (0:1) w niedzielnym meczu 12. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Renzo Barbera prowadzenie gościom zapewnił po kwadransie gry Hiszpan Suso. Wyrównał niespełna dwadzieścia minut przed przed końcem Ilija Nestorovski. Dla Macedończyka było to szóste trafienie w bieżących rozgrywkach.

Osiem minut przed końcem zespół z Lombardii przeprowadził decydującą akcję. Po strzale Suso kierunek piłki efektownie piętą zmienił Gianluca Lapadula i kompletnie zmylił tym bramkarza gospodarzy.

Zespół z Sycylii, w szeregach którego wystąpił Thiago Cionek, doznał piątej porażki z rzędu i nadal jest przedostatni w tabeli. "Rossoneri" natomiast dzięki ósmej wygranej w sezonie awansowali na pozycję wicelidera klasyfikacji.