Grał Fabiański, Krychowiak wszedł z ławki. Remis Swansea z WBA

MediaPictures.pl/Shutterstock
Swansea City zremisowało na wyjeździe z West Bromwich Albion 1:1 (0:0) w sobotnim meczu 33. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Na The Hawthorns gospodarze zdobyli bramkę w 54. minucie. Jose Rondon dośrodkował na pole karne, do piłki dopadł Jay Rodriguez, który zdołał umieścić ją w siatce.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Tammy'ego Abrahama. W 75. minucie Sam Clucas zagrał futbolówkę z rzutu rożnego, a angielski napastnik najwyżej do niej wyskoczył i uderzeniem głową pokonał golkipera rywali.
Całe spotkanie w barwach ekipy "Łabędzi" rozegrał Łukasz Fabiański i był to jego 32. ligowy występ w tym sezonie. W 83. minucie na placu gry zameldował się Grzegorz Krychowiak, który zastąpił Jay'a Rodrigueza.
Podopieczni Darrena Moore'a zajmują ostatnie, 20. miejsce w tabeli Premier League, z kolei zawodnicy prowadzeni przez Carlosa Carvalhala plasują się na 16. pozycji.