Grał Gol, Amkar zdobył punkt w Moskwie

Mikhail Slain, wikipedia
Piłkarze CSKA Moskwa zremisowali u siebie z Amkarem Perm 2:2 (2:2) w trzecim niedzielnym spotkaniu 13. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

W szeregach gości w podstawowym składzie wystąpił Janusz Gol. Polskiego pomocnika osiemnaście minut po przerwie zastąpił Nigeryjczyk Fegor Ogude.

Wszystkie bramki w tych zawodach padły jeszcze przed przerwą. Najpierw z rzutu karnego nie pomylił się doświadczony Siergiej Ignaszewicz, a później w niespełna trzy minuty straty gości z nawiązką odrobili Gieorgij Jikia i Michaił Kostjukow. Tuż przed zejściem do szatni na przerwę do wyrównania doprowadził jednak Serb Zoran Tosić.

CSKA po niedzielnym podziale punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli, natomiast Amkar z "oczkiem" mniej w dorobku jest piąty w klasyfikacji.