Grał Grosicki, porażka Hull z Manchesterem City

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Manchester City wygrał przed własną publicznością z Hull City 3:1 (1:0) w sobotnim spotkaniu 32. kolejki angielskiej Premier League. Przez pełne 90 minut w barwach gości grał Kamil Grosicki.

Kibice zgromadzeni na Etihad Stadium na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 31. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Ahmed Elmohamady, który wbił piłkę do własnej bramki.

W drugiej połowie gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie. Na 2:0 podwyższył Sergio Aguero, a trzeciego gola dla "The Citizens" zdobył Fabian Delph.

W końcowym fragmencie rywalizacji honorową bramkę dla gości strzelił Andrea Ranocchia.

Manchester City zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli Premier League. "The Citizens" mają na swoim koncie 61 punktów, z kolei Hull City zdobyło do tej pory 30 "oczek" i znajduje się na siedemnastej pozycji.