Grał Hołota, zwycięstwo Eintrachtu Brunszwik

Chivista, wikipedia
W meczu 16. kolejki 2. Bundesligi, Eintracht Brunszwik pokonał Arminię Bielefeld 3:2. W barwach gości wystąpił w tym spotkaniu Tomasz Hołota.

Kibice zgromadzeni na Eintracht-Stadion zobaczyli aż pięć goli. Bramki dla gospodarzy zdobywali kolejno Christoffer Nyman w 30. oraz Domi Kumbela najpierw w 55., a następnie w 76. minucie.

Piłkarze z Bielefeld próbowali odrobić straty, jednak zdołali strzelić tylko dwa gole. Pierwsze trafienie dla przyjezdnych zapisał na swoje konto Andreas Voglsammer, drugie zaś Fabian Klos.

W 46. minucie na placu gry w barwach ekipy z Bielefeld zameldował się Tomasz Hołota. Polak zmienił Manuela Prietla.

Eintracht Brunszwik jest obecnie liderem 2. Bundesligi i ma punkt przewagi nad VfB Stuttgart. Arminia plasuje się z kolei na piętnastej pozycji.