Grał Jędrzejczyk, wicemistrz przegrał w Krasnodarze

MediaPictures.pl/Shutterstock
FK Krasnodar wygrał u siebie z FK Rostów 2:1 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 7. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

W ekipie gospodarzy w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Artur Jędrzejczyk. Obrońcę reprezentacji Polski osiemnaście minut przed końcem zastąpił Kolumbijczyk Ricardo Laborde.

Po dziesięciu minutach gry goście objęli prowadzenie za sprawą celnego strzału Hiszpana Cesara Navasa.

Wyrównał dopiero trzy minuty przed końcem Brazylijczyk Naldo. Miejscowi poszli za ciosem i w doliczonym czasie gry Fiodor Smołow wykorzystał rzut karny, dzięki któremu "Byki" odniosły trzecie zwycięstwo w sezonie, dające im piąte miejsce w tabeli.

Wicemistrzowie Rosji doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i są na ósmej pozycji w klasyfikacji.