Grał Kamiński, remis Vfb Stuttgart z Hamburger SV

Jeollo, wikipedia
Zawodnicy VfB Stuttgart przed własną publicznością zremisowali z Hamburger SV 1:1 (1:1) w sobotnim meczu 28. kolejki Bundesligi.
Na Mercedes-Benz Arena przyjezdni objęli prowadzenie już w 18. minucie. Po tym, jak piłka odbiła się od jednego z graczy HSV, do piłki dopadł Lewis Holtby i oddał mocny strzał z dystansu.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 44. minucie. Wówczas Daniel Ginczek dopadł do futbolówki zagranie na pole karne i strzałem tuż przy lewym słupku pokonał golkipera rywali.
Mecz w wyjściowej jedenastce drużyny z Badenii-Wirtembergii rozpoczął Marcin Kamiński. Polski obrońca opuścił boisko w 46. minucie i został zastąpiony przez Chadraca Akolo. 26-latek zanotował 18. ligowy występ w trwających obecnie rozgrywkach.
Podopieczni Tayfuna Korkuta zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli Bundesligi, z kolei piłkarze Christiana Titza plasują się na ostatniej, 18. pozycji.