Grał Kędziora, pewne zwycięstwo Dynama Kijów

mgilert / Shutterstock.com
Dynamo Kijów wygrało przed własną publicznością z Karpatami Lwów 5:0 (1:0) w sobotnim spotkaniu 3. kolejki ligi ukraińskiej.
Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Wiktor Cyhankow, który zdobył trzy bramki. 19-latek wpisał się na listę strzelców w 55.,62. i 84. minucie rywalizacji.
Kolejne dwa gola dla Dynama zdobyli Witalij Bujalski oraz Dieumerci Mbokani, któremu asystował Tamas Kadar.
W barwach miejscowych wystąpił Tomasz Kędziora. Polak spędził na murawie pełne 90 minut.
Dynamo Kijów zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli ligi ukraińskiej. Podopieczni Aleksandra Chackiewicza mają na swoim koncie dziewięć punktów, z kolei Karpaty Lwów zdobyły do tej pory jedno "oczko" i znajdują się na jedenastej pozycji.