Grał Lewandowski, kolejna porażka Bayernu. Tym razem z Interem Mediolan

lev radin/Shutterstock
Bayern Monachium przegrał z Interem Mediolan 0:2 w International Champions Cup. Do 69 minuty na boisku przebywał Robert Lewandowski.
Reprezentant Polski nie miał żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. W ogóle niemiecki zespół w całym spotkaniu oddał tylko dwa celne strzały, a najbliższy trafienia do siatki rywali był, gdy obrońca Interu, Miranda, o mały włos nie skierowałby przypadkowo piłki do własnej bramki.
Dwa gole dla włoskiej ekipy strzelił Eder. Najpierw na listę strzelców wpisał się w ósmej minucie, pokonując golkipera Bawarczyków po uderzeniu głową po dośrodkowaniu Antonio Candrevy. Potem, w 30 minucie, znowu trafił dzięki uderzeniu głową, tym razem po centrze Ivana Perisicia.
To kolejna porażka mistrza Niemiec podczas turnieju towarzyskiego. Wcześniej przegrał aż 0:4 z AC Milan.