Grał Teodorczyk, wygrana Anderlechtu

mediapictures.pl/Shutterstock
RSC Anderlecht wygrał przed własną publicznością z SV Zulte Waregem 2:0 (1:0) w niedzielnym spotkaniu siódmej kolejki grupy mistrzowskiej ligi belgijskiej.

Kibice zgromadzeni na trybunach Constant Vanden Stock Stadium na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 15. minuty gry. Na listę strzelców wpisał się wówczas Alexandru Chipciu, a asystował mu Sofiane Hanni.

W doliczonym czasie gry wynik rywalizacji ustalił Isaac Thelin, który wykorzystał dogranie Youri Tielemans.

W drużynie gospodarzy wystąpił Łukasz Teodorczyk. Polak wyszedł na boisko w podstawowym składzie i grał do 76. minuty.

RSC Anderlecht zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli ligi belgijskiej. Drużyna z Brukseli ma na swoim koncie 45 punktów, z kolei SV Zulte Waregem zdobyło do tej pory 29 "oczek" i znajduje się na szóstej pozycji.