Grał Wszołek, porażka QPR z Aston Villą

mediapictures.pl/Shutterstock
Queens Park Rangers przegrali u siebie z Aston Villą 0:1 (0:0) w jedynym niedzielnym spotkaniu 22. kolejki angielskiej Championship.

Na Loftus Road zwycięskiego gola dla gości zdobył kwadrans przed końcem Jonathan Kodjia. Iworyjczyk niespełna kwadrans przed przerwą zmarnował również rzut karny.

W ekipie gospodarzy do 62. minuty występował Paweł Wszołek. Skrzydłowego reprezentacji Polski zastąpił Irlandczyk Olamide Shodipo. Ariel Borysiuk obserwował natomiast zawody z ławki rezerwowych.

Dla "The Hoops" była to już jedenasta porażka w bieżących rozgrywkach. Stołeczna drużyna zajmuje dziewiętnaste miejsce w tabeli zaplecza Premier League. "The Villans" odnieśli natomiast siódme zwycięstwo i są na trzynastej pozycji w klasyfikacji.