Grali Świerczok i Góralski, Łudogorec wygrał po rzucie karnym w doliczonym czasie

asinfo
Łudogorec Razgrad wygrał u siebie z Septemvri Sofia 1:0 (0:0) w sobotnim meczu 23. kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Na murawie obrońców tytułu w podstawowym składzie gospodarzy wybiegli na murawie Jacek Góralski i Jakub Świerczok.
Obaj Polacy zostali zmienieni dziesięć minut po przerwie. Ich miejsce na boisku zajęli Madagaskarczyk Anicet i Rumun Claudiu Keseru, który w doliczonym czasie gry zdobył jedynego gola, wykorzystując rzut karny.
Łudogorec dzięki piątej wygranej z rzędu umocnił się na pozycji lidera tabeli, natomiast stołeczna drużyna po drugiej porażce z rzędu pozostała na dziesiątej lokacie