Grali wielcy nieobecni mundialu. Włosi zremisowali z Holandią[ [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Reprezentacja Włoch zremisowała z Holandią 1:1 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Allianz Stadium w Turynie. Obie drużyny są wielkimi nieobecnymi zbliżających się mistrzostw świata w Rosji.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Simone Zaza. Napastnik Valencii CF dopadł do piłki zagranej ze skrzydła, oddał płaski strzał ze skraju pola karnego, a futbolówka wpadła w sam środek bramki.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 88. minucie. Wówczas Steven Berghuis dośrodkował na pole karne, futbolówkę przyjął Nathan Ake i uderzeniem głową z bliskiej odległości trafił w prawy dolny róg.
Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę, bowiem w 69. minucie czerwoną kartką za faul został ukarany Domenico Criscito.
Kamil Kaczmarek04 Jun 2018 · 22:47