Granada i Valencia podzieliły się punktami. Znakomita druga połowa meczu

ph.FAB / Shutterstock.com
Valencia zremisowała na wyjeździe z Granadą 2:2 (0:0) w ostatnim sobotnim meczu La Liga.
Do przerwy bramki jeszcze nie padły, choć wyraźną przewagę miała Granada. “Nietoperze” w pierwszej połowie nie oddały nawet strzału.
W 61. minucie gospodarze dopięli swego. Arbiter podyktował jedenastkę, której pewnym egzekutorem okazał się Carlos Fernandez.
Stracona bramka podziałała na gości z Valencii, którzy od tego momentu zaczęli grać lepiej. Już dwie minuty później wyrównał Manu Vallejo, uderzając sprytnie tuż przy słupku.
Niedługo potem Valencia prowadziła 2:1. Tym razem znakomitym uderzeniem z dystansu popisał się Gonzalo Guedes.
Gospodarze się jednak nie poddali. W 87. minucie wyrównującego gola zdobył Fede. Do końca spotkania kolejne gole już nie padły.
Valencia i Granada zajmują w tabeli kolejno dziewiąte i dziesiąte miejsce, mając na koncie po 47 punktów. Już w najbliższy wtorek “Nietoperze” zmierzą się u siebie z Realem Valladolid. Granada kolejny mecz zagra dopiero w piątek. Jej rywalem będzie Real Sociedad.
Adam Nowacki04 Jul 2020 · 23:57