Granada wywalczyła w końcówce zwycięstwo nad Realem Valladolid

sports24hour.com
Granada wygrała u siebie z Realem Valladolid 2:1 (0:0) w meczu 24. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie.
Pierwsza na Estadio Nuevo Los Carmenes zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części spotkania prowadzenie objęli zawodnicy Realu. Sergio Guardiola zaskoczył golkipera gospodarzy uderzenie w krótki róg.
W 81. minucie piłkarze z Granady wyrównali. Antonio Puertas trafił do siatki po strzale głową.
Zwycięstwo ekipie z Andaluzji zapewnił w szóstej minucie doliczonego czasu gry Carlos Fernandez. 23-latek uderzył z kilku metrów, mimo asysty obrońców.
W tabeli La Liga Granada zajmuje dziewiąte miejsce, ma na koncie 33 punkty. Real Valladolid jest jest piętnasty z dorobkiem 26 punktów.