Granada znów bez zwycięstwa

HrAd, wikipedia
Granada zremisowała na wyjeździe 3:3 ze Sportingim Gijon w ostatnim spotkaniu ósmej kolejki ligi hiszpańskiej. Goście do 88. minuty meczu prowadzili 3:1, ale w końcówce stracili dwie bramki.

Pierwszego gola strzelili gospodarze już w ósmej minucie spotkania. Bramkarza rywali pokonał Bernardo. Później trzy bramki zdobyli goście. Na listę strzelców wpisali się Piti, Success Isaac i Youssef El Arabi.

Granada od 82. minuty spotkania musiała grać w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Miguel Lopes, a w doliczonym czasie gry, taką samą karę dostał inny obrońca gości, Matheus Doria. Grając w przewadze piłkarze z Gijonu zdołali doprowadzić do wyrównania. Najpierw trafienie zaliczył Nacho Cases, a wynik na 3:3 ustalił w doliczonym czasie gry, Guerrero.

Dla Granady był to szósty z rzędu mecz bez wygranej. Drużyna z Estadio Nuevo Los Carmenes zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Sporting Gijon, po remisie jest na dwunastej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem Sportingu będzie Athletic Bilbao. Mecz dziewiątej kolejki La Liga odbędzie się w poniedziałek. Dwa dni wcześniej Granada zmierzy się z Betisem Sevilla.