Granit Xhaka grzmi po wpadce Arsenalu. "Nikt nie chciał piłki"

Xhaka grzmi po wpadce Arsenalu. "Nikt nie chciał piłki"
Mitch Gunn / Shutterstock.com
Arsenal FC zremisował na wyjeździe z Watford FC 2:2, choć do przerwy miał dwa gole przewagi. Granit Xhaka, środkowy pomocnik "Kanonierów", powiedział, że jego zespół w drugiej połowie był zbyt przestraszony.
Drużyna z północnej części stolicy Anglii na przerwę schodziła prowadząc 2:0. Obie bramki zdobył Pierre-Emerick Aubameyang. W drugiej połowie podopieczni Unai'a Emery'ego niespodziewanie niemal nie istnieli na boisku. Gospodarze oddali po przerwie aż 23 strzały.
- Nikt nie chciał piłki. Na koniec byliśmy zadowoleni, że zdobyliśmy punkt - powiedział Xhaka, cytowany przez "BBC".
- W drugiej połowie nie pokazaliśmy naszej gry. Byliśmy zbyt przestraszeni - przyznał Szwajcar.
Arsenal zajmuje siódme miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Aston Villą.
Maciej Ziętarek16 Sep 2019 · 12:50