Grosicki: Polska reprezentacja bardzo dobrze wie, jak smakuje mecz o wszystko

Grand Warszawski/Shutterstock
Reprezentacja Polski przegrała z Portugalią 2:3 w meczu Ligi Narodów. W drugiej połowie na boisku pojawił się Kamil Grosicki.
Portugalia pokazała, że jest w świetnej formie. Rywale długo utrzymywali się przy piłce - powiedział w pomeczowym wywiadzie. - My mieliśmy dobre 20 minut. W tym czasie strzeliliśmy bramkę. Potem zespół się cofnął. A świetnie dysponowani goście to wykorzystali i wygrali zasłużenie.
Dla mnie na najważniejszym jest, aby wrócić do optymalnej formy. To jednak trzeba robić w klubie, zaś na kadrę przyjeżdżać gotowym na "120 procent" - dodał. - Mogę powiedzieć, że teraz jestem gotowy "tylko" na 100 procent. Na pewno dużo pracy przede mną. Jednak myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.
Na koniec wywiadu Grosicki odniósł się do wagi najbliższego meczu z Włochami, który może doprowadzić do naszego spadku do niższej dywizji. - Polska reprezentacja bardzo dobrze wie, jak smakuje mecz o wszystko - zażartował.
Mateusz Jagniaciak12 Oct 2018 · 07:36
Źródło: Polsat Sport