Grosicki wraca do formy! Piękny gol z rzutu wolnego i asysta! [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Hull City zremisował na wyjeździe z Birmingham City 3:3 w sobotnim meczu 17. kolejki angielskiej Championship. Gola i asystę w zespole "Tygrysów" zanotował Kamil Grosicki, który wystąpił w wyjściowej "11".
Piłkarze Hull City źle weszli w to spotkanie i do przerwy przegrywali z Birmingham 2:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Adams.
Po przerwie role się odwróciły i to ekipa Kamila Grosickiego dominowała na boisku. Polak asystował w 50. minucie przy trafieniu Campbella. 11 minut później Campbell znów wpisał się na listę strzelców i był remis.
Grosicki wyprowadził swój zespół na prowadzenie w 73. minucie, gdy przymierzył z rzutu wolnego.
W 85. minucie ekipa z Birmingham doprowadziło do wyrównania, a trzecie trafienie zaliczył Adams.
Drużyna z Birmingham zajmuje 12. miejsce w tabeli ze zdobytymi 24 punktami. W następnej kolejce zmierzy się w derbach z Aston Villą. Natomiast spadkowicz z Premier League plasuje się na 22. pozycji i ma na swoim koncie 16. "oczek". Jego kolejnym rywalem będzie Nottingham Forest.
Daniel Makarewicz10 Nov 2018 · 17:50
Źródło: własne/asinfo.