Grzegorz Krychowiak z golem dla Lokomitowu Moskwa! Polak potwierdza znakomitą formę [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak w barwach Lokomotiu Moskwa potwierdził dobrą dyspozycję, którą pokazał na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski. Pomocnik otworzył wynik spotkania z Rotorem Wołgograd, trafiając do siatki w 21. minucie. Jego zespół wygrał ostatecznie 2:0.
Grzegorz Krychowiak był jednym z czterech reprezentantów Polski, który zaczynał od pierwszej minuty wszystkie trzy marcowe spotkania w eliminacjach do mistrzostw świata. Długo trwała walka o jego występ przeciwko Anglii ze względu na zamieszanie z testami na koronawirusa.
Ostatecznie pomocnik Lokomotiwu Moskwa dotarł do Londynu prywatnym lotem i wyszedł na Wembley w podstawowym składzie. Dziś zagrał natomiast już w barwach Lokomotiwu.
W wyjściowej jedenastce wicemistrzów Rosji znalazło się także miejsce dla Macieja Rybusa. To jednak właśnie Krychowiak otworzył wynik spotkania w 21. minucie.
Polak dostał piłkę na prawej stronie boiska, ładnie ją przyjął, zwiódł obrońcę i zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów.
Uderzenie było na tyle precyzyjne, że futbolówka zatrzepotała w siatce. Dla Krychowiaka było to szóste trafienie w 21. występie w sezonie ligowym.
W 80. minucie Lokomotiw zadał kolejny cios. Wynik na 2:0 podwyższył wówczas Rifat Żemaletdinow. Dzięki piątej ligowej wygranej z rzędu "Parowozy" są na trzecim miejscu w tabeli. Do lidera tracą pięć punktów.
Maciej Pietrasik03 Apr 2021 · 13:37