Guardiola nie wytrzymał. Pokłócił się z piłkarzem rywali po meczu City z Southampton [VIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Manchester City pokonał Southampton FC 2:1 w 14 kolejce Premier League. Po spotkaniu doszło do kłótni pomiędzy Josepem Guardiolą a zawodnikiem rywali, Nathanem Redmondem.
"The Citizens" pokonali Southampton dzięki bramce Raheema Sterlinga w 90 minucie gry. Po niezwykle emocjonującym meczu, napięcia nie wytrzymał Guardiola, który wdał się w ostrą dyskusję z pomocnikiem drużyny przyjezdnej, Redmondem. Hiszpan zarzucił mu i jego kolegom umyślną grę na czas tylko po to, by wywalczyć remis.
Southampton ma bardzo wielu utalentowanych zawodników, a Redmond jest jednym z najlepszych. Ale oni w ogóle nie chcieli grać w piłkę. Od dziewiątej minuty tylko marnowali czas, a ja chciałem, żeby grali - powiedział po spotkaniu menedżer Manchesteru City cytowany przez "The Telegraph".
Oni w ogóle nie atakowali, skupiali się tylko na defensywie. Tak właśnie było. Redmond i Boufal to piłkarze o dużej jakości, a oni jedynie bronili - dodał Guardiola.