Guingamp - Bordeaux: Pewne zwycięstwo "Żyrondystów". Wynik, składy, gole

Wyjazdowe zwycięstwo Girondins Bordeaux
facebook.com/pg/girondins/
W 6. kolejce Ligue 1 Girondins Bordeaux pokonało na wyjeździe En Avant Guingamp 3:1. Gospodarze w tym sezonie nie zdobyli jeszcze punktu.
Dla obu zespołów, które przed spotkaniem były w strefie spadkowej był to bardzo ważny mecz. Bezcenne trzy punkty zdobyli piłkarze z Bordeaux, zapewniając sobie wygraną w ostatnich 10 minutach.
Po pierwszej bezbramkowej połowie, goście objęli prowadzenie w 53. minucie po golu Francoisa Kamano. W 70. minucie było już 1:1 po bramce Marcusa Thurama.
Dziesięć minut później "Żyrondyści" ponownie prowadzili, a na listę strzelców wpisał się Yann Karamoh. Wynik spotkania na 3:1 ustalił Nicolas De Preville.
W tabeli Ligue 1 Girondins Bordeaux awansowało na 12. miejsce, ma na koncie 7 punktów. Guingamp natomiast zamyka stawkę na 20. pozycji, bez żadnego punktu w dorobku.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 19:39