Haaland nie wykorzystał karnego, ale Borussia i tak wygrała. Cały mecz Piszczka [WIDEO]

Łukasz Laskowski / Press Focus
Borussia Dortmund nie odpuszcza walki o awans do Ligi Mistrzów. W środę wygrała z Unionem 2:0.
Gospodarze objęli prowadzenie w 27. minucie. Haaland zmarnował rzut karny jego uderzenie obronił Luthe, ale nie był w stanie utrzymać piłki. Dopadł do niej Haaland, kopnął w kierunku bramki, ale ostatecznie dobić jego uderzenie musiał Reus.
Borussia ustaliła wynik meczu w 88. minucie. Gola na 2:0 strzelił wówczas Guerreiro.
Cały mecz w barwach Borussii rozegrał Łukasz Piszczek. To spore wydarzenie, bo były reprezentant Polski we wszystkich poprzednich kolejkach zaliczył łącznie tylko 105 minut.
Borussia na cztery kolejki przed końcem sezonu zajmuje piąte miejsce w tabeli. Do strefy Ligi Mistrzów traci cztery punkty. Union jest ósmy.
Marcin Karbowski21 Apr 2021 · 22:55