Hamburger SV za burtą Pucharu Niemiec. Wszystko rozstrzygnęło się w samej końcówce

HSV za burtą Pucharu Niemiec. Wszystko rozstrzygnęło się w samej końcówce
Ervolksideen/pixabay.com
Hamburger SV uległ u siebie po dogrywce VfB Stuttgart 1:2 (1:1, 1:1) w czwartym meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Niemiec.
Na Volksparkstadion prowadzenie przyjezdnym zapewnił już po dwóch minutach gry Argentyńczyk Nicolas Ivan Gonzalez, wykorzystując podyktowany rzut karny. Niespełna kwadrans później wyrównał z "jedenastki" Aaron Hunt.
Losy konfrontacji rozstrzygnął dopiero siedem minut przed końcem dogrywki Hamadi Al Ghaddioui, który pojawił się na murawie zaledwie trzy minuty wcześniej.
Oprócz "Die Schwaben" awans do kolejnej rundy wywalczyły we wtorek również zespoły FC Saarbrucken, Unionu Berlin oraz TSG 1899 Hoffenheim.