Hannover pokonał Werder przed własną publicznością

facebook.com/DSCArminiaBielefeld
Hannover 96 pokonał przed własną publicznością Werder Brema 2:1 (2:0) w pierwszym meczu 29. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na AWD-Arena dwubramkowe prowadzenie do przerwy zapewnili gospodarzom po strzałach z kilku metrów Austriak Martin Harnik i Felix Klaus.
Szesnaście minut przed końcem kontaktowego gola dla przyjezdnych zdobył głową Algierczyk Ishak Belfodil, ale na więcej podopiecznych Floriana Kohfeldta nie było już stać.
"Die Roten" dzięki dziewiątej wygranej w sezonie umocnili się na trzynastej lokacie w klasyfikacji. Czterokrotni mistrzowie Niemiec doznali natomiast jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na dwunastej pozycji w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli już tylko punkt.