Hannover zremisował na wyjeździe z Mainz

Mainzerize, wikipedia
Hannover 96 zremisował na wyjeździe z FSV Mainz 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu 14. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Opel Arena strzelił Hendrik Weydandt. Niemiecki pomocnik już w 12. minucie spotkania przyjął piłkę, którą zagrał Genki Haraguchi i płaskim strzałem pokonał Robina Zentnera.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 90. minucie. Wówczas sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Daniel Brosinski.
Przyjezdni kończyli mecz w osłabieniu, bowiem w dziesiątej minucie doliczonego czasu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Oliver Sorg.
Ekipa "Die Nullfunfer" zanotowała czwarty remis w tym sezonie, ma na koncie 19 punktów i zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli.
Zespół "Die Roten" również czwarty raz podzielił się punktami z rywalami, obecnie posiada 12 "oczek" i plasuje się na 17. pozycji.