Hat-trick Simone Zazy w osiem minut! Valencia CF rozgromiła Malagę

YouTube
Valencia CF rozgromiła u siebie Malagę CF 5:0 (1:0) w pierwszym wtorkowym meczu 5. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Mestalla wynik otworzył efektownym uderzeniem głową Santi Mina, a po zmianie stron trzykrotnie celnie do siatki rywali przymierzył Simone Zaza.
Włoch na skompletowanie hat-tricka potrzebował zaledwie ośmiu minut! Wszystkie akcje kończył skutecznymi strzałami z pola karnego.
Okazały sukces sześciokrotnym mistrzom Hiszpanii przypieczętował jeszcze cztery minuty przed końcem rezerwowy Rodrigo.
Dzięki drugiej wygranej w sezonie "Nietoperze" przesunęły się na trzecie miejsce w tabeli. Podopieczni Michela doznali piątej z rzędu porażki i zamykają klasyfikację.