Hat-trick Lewandowskiego! Bayern gromi w Pucharze Niemiec [VIDEO]

Mitch Gunn/Shutterstock
Bayern Monachium pokonał 5:0 Carl Zeiss Jenę w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec. Robert Lewandowski w pierwszej połowie meczu ustrzelił hat-tricka.

Po raz pierwszy reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców już w trzeciej minucie spotkania. Lewym skrzydłem akcję pociągnął Franck Ribery, a nasz napastnik wykorzystał nieporadność obrony, najpierw kiksując, a za drugim razem umieszczając piłkę w siatce.

Drugi raz do bramki rywali trafił w 34 minucie. Tym razem piłkarz mistrzów Niemiec wykorzystał fatalny błąd stopera Carl Zeiss Jena i pokonał bramkarza przeciwnej drużyny w sytuacji sam na sam.

Trzecią bramkę Robert Lewandowski zdobył w 43 minucie. Polak płaskim strzałem z szesnastego metra umieścił piłkę w siatce, kompletując tym samym hat-tricka.

W 72 minucie na 4:0 podwyższył Arturo Vidal. Wynik spotkania w 77 minucie ustalił Mats Hummels. Bayern Monachium bez większych problemów awansował do kolejnej rundy.