Hellas Verona pokonał Genoę. Paweł Dawidowicz wszedł w doliczonym czasie gry

El passs, wikipedia
Hellas Verona wygrał u siebie z Genoą CFC 2:1 (0:1) w meczu 19. kolejki Serie A. W zespole gospodarzy zagrał Paweł Dawidowicz.
Do przerwy to goście wygrywali 1:0. Pod koniec pierwszej połowy Antonio Sanabria oddał strzał z pierwszej piłki i otworzył wynik spotkania.
Gospodarze do remisu doprowadzili w 55. minucie. Valerio Verre pewnie wykorzystał rzut karny.
Dziesięć minut później piłkarze "Gialloblu" zapewnili sobie zwycięstwo. Mattia Zaccagni wykorzystał piłkę odbitą przez golkipera rywali i trafił z bliska.
W zespole gospodarzy w 94. minucie na boisku pojawił się Paweł Dawidowicz. Rezerwowym był Mariusz Stępiński. W drużynie gości spotkanie z ławki rezerwowych oglądał Filip Jagiełło.
W tabeli Serie A Hellas Werona zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 25 punktów. W trudniejszej sytuacji jest Genoa CFC, która jest osiemnasta, ma na koncie 14 punktów.