Hertha Berlin i Athletic Bilbao nadal bez wygranej

imagestockdesign / shutterstock.com
Zoria Ługańsk pokonała we Lwowie Herthę Berlin 2:1 (1:0) w meczu trzeciej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy.
Prowadzenie nominalnym gospodarzom zapewnił trzy minuty przed przerwą Brazylijczyk Silas. Wyrównał niespełna kwadrans po zmianie stron Davie Selke, ale jedenaście minut przed końcem losy konfrontacji rozstrzygnął Ołeksandr Swatok.
Dzięki drugiej wygranej z rzędu zespół z Ukrainy awansował na drugie miejsce w tabeli. Na czele stawki pozostał szwedzki Oestersunds FK, który zremisował w drugim meczu tej grupy z Athletic Bilbao 2:2 (0:1).
"Los Leones" z Kraju Basków, podobnie jak "Die Alte Dame" ze stolicy Niemiec, nie wygrali wygrali jeszcze żadnego spotkania w fazie grupowej i na razie obie faworyzowane ekipy nie liczą się w walce o awans do 1/16 finału.