Hertha Berlin - Union Berlin: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie

Hertha Berlin - Union Berlin: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie
screen z youtube
Autor: Łukasz Karyniewski 22 maj 2020 | 18:00
Już dziś o godzinie 20:30 rozpoczną się wielkie derby Berlina pomiędzy Herthą a Unionem. Spotkanie będzie można oglądać w telewizji oraz za darmo w Internecie - o szczegółach piszemy poniżej.
To spotkanie zostanie wyemitowane w telewizji na antenie Canal+ Sport. Poniżej podajemy możliwości obejrzenia tego meczu na żywo w Internecie za darmo lub odpłatnie.

Darmowy stream online z meczu Hertha Berlin - Union Berlin

Ten mecz będzie można oglądać także w Internecie i to zupełnie za darmo. Bezpłatny stream online jest dostępny dla wszystkich aktywnych graczy na stronie bukmachera STS. Link do niego podajemy poniżej.
Co więcej, rejestrując konto u bukmachera STS na start otrzymujemy do wykorzystania m.in. darmowy zakład o wartości 29zł! Tak wygląda pełna oferta powitalna tej firmy, dostępna po kliknięciu w powyższy link:
  • Darmowy zakład o wartości 29 zł bez wpłaty własnej - bonus będzie aktywny maksymalnie godzinę po założeniu konta.
  • Zakład bez ryzyka do 31 zł - w przypadku porażki, przegrane środki zostaną zwrócone na konto gracza. Ten bonus pozwala na rozpoczęcie przygody z obstawianiem meczów online bez ryzyka.
  • Bonus 100% od całości depozytu do 1200 zł - podwojenie pierwszej wpłaty na konto depozytowe.
Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty, wystarczy kliknąć w podany powyżej link STS i założyć nowe konto z użyciem kodu promocyjnego o treści MEGABONUS. Należy go wpisać w trakcie rejestracji.
---
Spotkanie można oglądać również bez opłat na stronie operatora Fortuna, który także oferuje nowym graczom ofertę bonusową złożoną z trzech części. Szczegóły po kliknięciu w poniższy link

Transmisja online Hertha Berlin - Union Berlin w wysokiej jakości

Wszystkie spotkania emitowane na Eleven Sports lub Canal+ można oglądać na platformie Player - link do szczegółowej oferty poniżej.
Pół godziny przed meczem na stronie Meczyki.pl rozpocznie się tekstowa relacja na żywo z meczu Hertha - Union. W jej trakcie wszyscy zalogowani użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z opcji czatu. Zapraszamy do śledzenia.

Piątek będzie chciał strzelić Gikiewiczowi

W derbach Berlina będziemy świadkami polskiego pojedynku Krzysztofa Piątka z Rafałem Gikiewiczem. Takie spotkania rządzą się swoimi prawami, szczególnie po tak długiej przerwie. W ostatnich meczach tych dwóch zespołów padało bardzo dużo goli. Typujemy więc, że tym razem obie drużyny zdobędą bramkę, a kurs na to zdarzenie wynosi 1.75.
Źródło: własne