Heung-min Son zaszalał w FA Cup! Piękny gol napastnika Tottenhamu [WIDEO]

Tottenham awansował do kolejnej rundy FA Cup. Londyńczycy wygrali 3:0 z Preston North End.
Tottenham od pierwszego gwizdka ruszył na rywali z Championship. Pierwszy groźny strzał w tym meczu oddał Heung-min Son, jednak dobrze interweniował Frederick Woodman. W 25. minucie bramkarz Preston znów wykazał się czujnością, zatrzymując koreańskiego snajpera.
W pierwszej połowie podopieczni Antonio Conte oddali aż siedem strzałów. Nie zdołali jednak zdobyć żadnej bramki. Dopiero w 50. minucie Son dopiął swego i trafił na 1:0 po efektownym uderzeniu z dystansu.
Niedługo potem piłkarze Preston domagali się odgwizdania rzutu karnego za rzekomy faul na Thomasie Cannonie. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia i kazał grać dalej.
W 69. minucie po raz kolejny w tym meczu błysnął Son. Koreańczyk zdobył drugą bramkę.
Wynik meczu w końcówce ustalił Arnaut Danjuma, dla którego było to debiutanckie trafienie po odejściu z Villarrealu. Ostatecznie Tottenham wygrał 3:0. Piłkarze "Spurs" zagrają w 1/8 finału FA Cup.
Adam Kłos28 Jan 2023 · 20:50