Hirving Lozano trafił do szpitala z urazem głowy. Wcześniej strzelił 2 bramki [WIDEO]

kivnl / Shutterstock
Hirving Lozano w meczu PSV - Groningen strzelił 2 gole w pierwszych 20 minutach. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bardzo pechowo dla Meksykanina.
Tuż przed zejściem do szatni Meksykanin wyskoczył do piłki i zderzył się głową z Timem Handwerkerem. Cios był przypadkowy, ale na tyle mocny, że Hirving Lozano opuścił murawę na noszach.
- Lekarze badają teraz stan Hirvinga w szpitalu, to był ciężki cios, a teraz nie mogę podać więcej informacji - powiedział menedżer PSV Mark Van Bommel po ostatnim gwizdku.
Przed urazem głowy Hirving Lozano strzelił swoją 12. i 13. bramkę w Eredivisie. Meksykanin plasuje się na 2. miejscu w klasyfikacji strzelców. PSV ostatecznie wygrało ten mecz 2:1.
Lozano jest zdecydowanie największą gwiazdą drużyny z Eindhoven. Oprócz 13 goli zaliczył 6 asyst w lidze. Jego wartość rynkowa szacowana jest na 40 milionów euro.
Łukasz Karyniewski27 Jan 2019 · 08:48
Źródło: twitter