Sceny w meczu Argentyny! Kibic przerwał grę, bo chciał mieć na plecach autograf Leo Messiego [WIDEO]

Argentyna wygrała towarzyski mecz z Jamajką 3:0. Przebieg spotkania, które rozegrano na stadionie New York Red Bulls, zakłócali kibice, którzy wbiegali na boisko i zaczepiali Leo Messiego.
Kapitan reprezentacji Argentyny tym razem rozpoczął grę wśród rezerwowych. Bez niego Argentyńczycy strzelili jednego gola. Po akcji Lautaro Martineza do bramki trafił Julian Alvarez.
Pierwszy z wymienionych w 54. minucie ustąpił miejsca Messiemu. Wkrótce gra została przerwana pierwszy raz. Na boisko wbiegł kibic, który najwyraźniej chciał sobie zrobić zdjęcie z piłkarzem PSG. Dopiero na środku boiska zatrzymało go kilku ochroniarzy.
Messi swojego pierwszego z dwóch goli strzelił w 86. minucie. Przejął piłkę przed polem karnym i płaskim uderzeniem zaskoczył bramkarza rywali.
Krótko po tym trafieniu na boisko wtargnął kolejny kibic, zaczepił Messiego i zażądał jego autografu na... obnażonych plecach. Gdy Messi składał podpis, mężczyzna został obezwładniony przez ochroniarzy.
Zamieszanie nie wytrąciło z równowagi gracza PSG. Krótko przed końcem meczu strzelił jeszcze jednego gola. Tym razem popisał się perfekcyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Argentyna kolejny mecz rozegra tuż przed mundialem. Jej rywalem będą Zjednoczone Emiraty Arabskie. Pierwsze spotkanie na mistrzostwach zagra z Arabią Saudyjską. Potem czekają ją starcia z Meksykiem i Polską.
Marcin Karbowski28 Sep 2022 · 07:07
Źródło: marca.com