Hiszpania straciła kuriozalnego gola. Z Albanią wygrała rzutem na taśmę [WIDEO]

Reprezentacja Hiszpanii wymęczyła zwycięstwo z Albanią. Drużyna Luisa Enrique wygrała 2:1.
Hiszpanie od początku mieli olbrzymią przewagę, ale długo ich ataki były bezowocne. Gola strzelili dopiero na kwadrans przed końcem. Piłkę przed polem karnym przejął Pino, zagrał do Torresa, a ten nie dał szans Berishy.
Albańczycy niespodziewanie wyrównali w 86. minucie. Doszło do tego w kuriozalnych okolicznościach. Jeden z piłkarzy gości kopnął piłkę przed siebie. Dopadł do niej Torres i próbował zgrać do Garcii. Na swoje nieszczęście trafił w Uzuniego w taki sposób, że piłka wtoczyła się do bramki.
Hiszpanie zwycięskiego gola strzelili w 90. minucie. Jego autorem był Dani Olmo.
Drużyna Luisa Enrique kolejny mecz zagra we wtorek. Zmierzy się wtedy z reprezentacją Islandii.
Marcin Karbowski26 Mar 2022 · 21:45
Źródło: Twitter