Hit dla Juventusu! Cristiano Ronaldo zwrócił na siebie uwagę nie tylko za sprawą zdobytej bramki [WIDEO]

Hit Serie A dla Juventusu. "Stara Dama" na własnym boisku pokonała AS Romę. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 (1:0).
Podopieczni Andrei Pirlo odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach Serie A. Po triumfach nad Bologną i Sampdorią dziś okazali się lepsi od AS Romy.
Mistrzowie Włoch na prowadzenie wyszli w 13. minucie spotkania. Asystę zanotował Alvaro Morata, a do siatki trafił Cristiano Ronaldo. Uderzył tuż przy słupku i Pau Lopez nie miał nic do powiedzenia.
Po chwili Portugalczyk był bliski drugiego gola. W 23. minucie po jego uderzeniu piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Piłkarz nie mógł uwierzyć, że futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej. Chciał to nawet sprawdzić na... zegarku arbitra. Zachowanie 36-latka szybko stało się hitem w mediach społecznościowych.
AS Roma szukała wyrównania, ale nie była w stanie pokonać Wojciecha Szczęsnego. Na bramkę strzeżoną przez Polaka uderzali Cristante i Mancini.
Po przerwie "Stara Dama" wyczekała rywali i zadała kolejny cios. Cristiano Ronaldo płasko wstrzelił piłkę w pole karne. Tam niefortunnie interweniował Roger Ibanez, który w efekcie skierował futbolówkę do własnej siatki.
Wynik do końca nie uległ już zmianie. Juventus dzięki wygranej wskoczył na trzecie miejsce w tabeli. Na swoim koncie ma 42 punkty. Z kolei AS Roma jest czwarta. Do tej pory zdobyła 40 "oczek", ale rozegrał o mecz więcej od "Starej Damy".
Daniel Makarewicz06 Feb 2021 · 19:53