Hoffenheim dzieli się punktami z Schalke. Dwa rzuty karne w meczu

YouTube
Spotkanie 13. kolejki Bundesligi pomiędzy Hoffenheim a Schalke 04 zakończyło się remisem 1:1. Obie bramki padły w drugiej połowie z rzutu karnego.
Wynik spotkania otworzył w 59. minucie Andrej Kramarić. Chorwat pewnie wykorzystał jedenastkę, strzelając w przeciwnym kierunku, w którym rzucił się bramkarz.
Goście wyrównali również z rzutu karnego. To była niemal kopia tego, co wydarzyło się po drugiej stronie boiska. Nabil Bentaleb posłał piłkę w prawy dolny róg bramki, natomiast Oliver Baumann rzucił się w drugą stronę.
Podopieczni Juliana Nagelsmanna mają 21 punktów i zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z VfL Wolfsburg.
Natomiast zespół prowadzony przez Domenico Tedesco plasuje się na 11. pozycji z 14 „oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Borussia Dortmund.
Kacper Dąderewicz01 Dec 2018 · 21:06