Hoffenheim - Eintracht: Trzy punkty dla gości. Wynik meczu, składy, bramki

Eintracht lepszy od Hoffenheim
ninopavisic/Shutterstock
Piłkarze TSG 1899 Hoffenheim ulegli u siebie Eintrachtowi Frankfurt 1:2 (0:1) w drugim niedzielnym meczu siódmej kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Rhein-Neckar-Arena w Sinsheim prowadzenie przyjezdnym zapewnił pięć minut przed przerwą Ante Rebić. Chorwat zaskoczył Olivera Baumanna kapitalnym lobem z dystansu.
Sześć minut po zmianie stron podwyższył silnym uderzeniem z pola karnego Serb Luka Jović, który asystował również przy pierwszym trafieniu dla triumfatorów ostatniej edycji Pucharu Niemiec.
Siedem minut przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał Anglik Reiss Nelson, ale na więcej "Wieśniaków" nie było już stać.
Podopieczni Juliana Nagelsmanna po drugiej porażce z rzędu spadli na trzynastą lokatę w tabeli. "Orły" z Hesji natomiast po drugim z rzędu zwycięstwie awansowały na siódme miejsce w klasyfikacji.