Holendrzy skomplikowali sobie walkę o awans! Zremisowali wygrany mecz [WIDEO]

Zheng Huansong / Press Focus
Reprezentacja Holandii nie jest jeszcze pewna awansu do mistrzostw świata. "Oranje" tylko zremisowali na wyjeździe z Czarnogórą 2:2.
Holendrzy przeważali od początku meczu, ale do zdobycia bramki potrzebowali rzutu karnego. W 25. minucie wykorzystał go Memphis Depay.
Goście podwyższyli prowadzenie w 54. minucie. Znów w roli głównej był Depay. Był to już jego jedenasty gol w tych eliminacjach.
Wydawało się, że Holendrzy dowiozą zwycięstwo do końca i będą cieszyć się z awansu do mistrzostw świata. Czarnogórcy ruszyli jednak do ataku. W 82. minucie Vukotić wpadł w pole karne, minął Bijlowa i trafił do pustej bramki.
Po czterech minutach był już remis. W 86. minucie do bramki z bliska trafił Vujnović.
Holendrzy w ostatniej kolejce zmierzą się u siebie z Norwegią. W skrajnym przypadku mogą zakończyć eliminacje na trzecim miejscu w grupie. Stanie się tak, jeśli przegrają z Norwegią, a Turcja pokona Czarnogórę.
Marcin Karbowski13 Nov 2021 · 22:41