"Huck chciał mnie ubić, więc mu odpowiedziałem"

YouTube
Po niespodziewanym zwycięstwie nad Niemcem Marco Huckiem (38-3-1, 26 KO), Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) krótko podsumował zakończoną triumfem walkę.

Nokaut w jedenastej rundzie zapewnił Polakowi zwycięstwo - wcześniej na kartach wszystkich sędziów widniał niekorzystny dla Głowackiego wynik. Wygrana oznacza, że nasz zawodnik przerwał aż sześcioletnie panowanie Niemca w kategorii World Boxing Organization.

- Gdy pozostała minuta do końca rundy, wiedziałem, że muszę mocno przycisnąć. Zawsze miałem argumenty w starciach z zabijakami. Huck chciał mnie ubić w ringu, więc mu odpowiedziałem. To najwspanialsza noc w moim życiu - skomentował na gorąco "Przeglądowi Sportowemu".

- Teraz otworzył się przede mną rynek amerykański. Kibice na całym świecie powinni teraz zwrócić uwagę na kategorię junior ciężką - dodał.

Źródło: Przegląd Sportowy