Huddersfield Town. Drużyna Kamila Grabary słabsza od lidera. Złe zachowanie Polaka przy golu [WIDEO]

Drużyna Grabary słabsza od lidera. Złe zachowanie Polaka przy golu [WIDEO]
YouTube
Leeds United pokonało na wyjeździe Huddersfield Town 2:0 (0:0) w sobotnim meczu 20. kolejki Championship.
Mecz w wyjściowej jedenastce zespołu "The Peacocks" rozpoczął Mateusz Klich, który przebywał na boisku do 84. minuty i zanotował 20. mecz w trwających rozgrywkach. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Polak został ukarany żółtą kartką.
Całe spotkanie w barwach "The Terriers" rozegrał z kolei Kamil Grabara. Dla bramkarza był to 19. ligowy występ w tym sezonie.
Na Kirklees Stadium goście objęli prowadzenie w 50. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Egzijan Alioski. W 78. minucie swoją przewagę przyjezdni powiększyli natomiast dzięki trafieniu Pablo Hernandez, przy którym asystował Jack Harrison. Nie najlepiej zachował się wówczas polski bramkarz, który początkowo wyszedł do dośrodkowania, później się cofnął i w efekcie nie zdążył ustawić się do interwencji.
Podopieczni Marcelo Bielsy są liderem zaplecza Premier League i mają na koncie 43 punkty. Zespół Danny'ego Cowleya z dorobkiem 18 "oczek" plasuje się na 19. pozycji.
Maciej Pietrasik07 Dec 2019 · 15:56
Źródło: asinfo./Twitter