Huesca - Girona: Dwa rzuty karne! Składy, wynik meczu i bramki

Bramkowy remis na El Alcoraz
Natursports/Shutterstock
Zawodnicy SD Huesca zremisowali przed własną publicznością z Girona FC 1:1 (0:1) w niedzielnym meczu 7. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęli przyjezdni. W 37. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Girony FC, a jedenastkę na gola pewnym uderzeniem zamienił Christian Stuani.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 72. minucie. Wówczas arbiter zdecydował się na podyktowanie karnego, tym razem dla SD Huseca. Z jedenastego metra nie pomylił się Gonzalo Melero.
Podopieczni Leo Franco mają na koncie dziewięć punktów i obecnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli La Liga. Zespół prowadzony przez Eusebio Sacristana uzbierali dotąd pięć "oczek", do daje im osiemnastą pozycję.