Hull City lepsze od Southampton FC

Paul, wikipedia
Piłkarze Hull City AFC pokonali u siebie Southampton FC 2:1 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 11. kolejki Premier League.

Na Kingston Communications Stadium już po sześciu minutach gry prowadzenie gościom z południa Anglii zapewnił z rzutu karnego Charlie Austin.

Szesnaście minut po zmianie stron wyrównał mocnym uderzeniem pod poprzeczkę Szkot Robert Snodgrass, a po kolejnych dwóch minutach trzecie w sezonie zwycięstwo "Tygrysom" dał strzałem głową Michael Dawson, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego autora pierwszego gola dla gospodarzy.

Podopieczni Mike'a Phelana nadal otwierają strefę spadkową, natomiast "Święci" doznali drugiej porażki z rzędu i spadli na dziesiątą pozycję w klasyfikacji.