Hull City - Middlesbrough: Grosicki w pierwszym składzie! Wyniki, składy, gole

Grosicki wreszcie w podstawowym składzie. Remis Hull
MediaPictures.pl/Shutterstock
Kamil Grosicki po raz pierwszy w tym sezonie wystąpił w barwach Hull City w podstawowym składzie. "Tygrysy" zremisowały u siebie z Middlesbrough FC 1:1.
Polski skrzydłowy wraca do łask trenera. Od początku sezonu Grosicki nie mieścił się w kadrze meczowej, miał odejść z Hull City. Ostatecznie pozostał i dostaje coraz więcej minut na boisku.
Przeciwko Middlesbrough FC pierwszy raz w tym sezonie wyszedł w pierwszym składzie i rozegrał 76 minut. Poprzednio Grosicki w klubie od pierwszego gwizdka zagrał pod koniec kwietnia.
Problemów z występami od pierwszej minuty nie ma Paweł Olkowski, który od początku sezonu jest podstawowym prawym obrońcą Bolton Wanderers. "Kłusaki" wygrały z Derby 1:0 a Polak zobaczył żółtą kartkę.
Paweł Wszołek z kolei w drużynie Queens Park Rangers wszedł na plac gry w 87. minucie.
Całe spotkania na ławce rezerwowych spędził natomiast Bartosz Białkowski (Ipswich Town).