Hull City zremisowało na wyjeździe, Kamil Grosicki bez gola

hullcitytigers.com
Piłkarze Swansea City zremisowali przed własną publicznością z Hull City AFC 2:2 (1:0) w sobotnim meczu 45. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Liberty Stadium w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Kamil Grosicki. Pomocnika reprezentacji Polski siedemnaście minut po zmianie stron zastąpił Nouha Dicko. Malijczyk sześć minut przed końcem uratował punkt "Tygrysom". Siedem minut wcześniej kontaktowe trafienie uzyskał Jarrod Bowen.
Obie bramki dla "Bluebirds" zdobył Szkot Oliver McBurnie. Zespół z Walii po dziewiątym remisie w sezonie zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. "Tygrysy" natomiast po raz dziesiąty w bieżących rozgrywkach podzieliły się punktami z rywalami i są na trzynastej lokacie w klasyfikacji.